Ofis Tadilatı

İş hayatında müşterilerin ilgisini çekmek ve onlarla olumlu bir iletişim kurabilmek çok önemlidir. Genellikle hizmet sektöründe müşterilerle olan iletişimi olumlu ve olumsuz yönde etkileyebilecek pek çok faktör bulunmaktadır. Bunlardan birisi de müşterilerle iş yeri sahibinin görüştüğü ortamdır. Bu yüzden ofis ortamı oluşturulurken mutlaka profesyonel bir ekip ile çalışılması gereklidir.

mutfak tadilatı

Ofis Yenileme

İş hayatında müşterilerin ilgisini çekmek ve onlarla olumlu bir iletişim kurabilmek çok önemlidir. Genellikle hizmet sektöründe müşterilerle olan iletişimi olumlu ve olumsuz yönde etkileyebilecek pek çok faktör bulunmaktadır. Bunlardan birisi de müşterilerle iş yeri sahibinin görüştüğü ortamdır. Bu yüzden ofis ortamı oluşturulurken mutlaka profesyonel bir ekip ile çalışılması gereklidir. Ofis dekorasyonunda süprizlerle karşılaşmamak için fikirlerinizi dinliyoruz ve kendi fikirlerimizi size sunuyoruz. Ofis tadilatı ve dekorasyonunda kullanılacak malzemeler görüşüldükten sonra maliyet çalışmamızı gönderiyoruz,teklifimiz kabul edildikten sonra 3 boyutlu görsel çalışmalarımızı müşterilerimize gösterdikten ve beğendirdikten sonra uygulama aşamasına geçmekteyiz. Ofisinizin her türlü tadilat,dekorasyon, anahtar teslim işler, mobilya, dolap ve tesisat işleriniz vb. bütün iş kalemlerini profesyonel ekibimiz ile birlikte yapmaktayız. Müşterilerin izlenimlerinin yanı sıra, çalışanların da kendilerini rahat hissettikleri bir ortamda çalışmaları çok önemlidir. Çünkü çalışılan ortam ne kadar iş için uygun olursa, çalışanlar da o kadar verimli olur. Bu tür nedenlerde ötürü, ofis kurarken profesyonel bir firmadan yardım alınması gerekir. Eğer siz de ofis tadilatı konusunda başarılı bir firma ile çalışmak istiyorsanız Altaya Mimarlık & Dekorasyon tam da size göre. Müşterilerizin ofisinize geldiğinde ki ilk izlenimi çok önemlidir ve kendi iş ortamızda rahat ve verimli çalışabilmeniz için istediğiniz özellikler doğrutusunda ofis tadilat ve dekorasyonu yapılması gerekmektedir. Altaya Mimarlık & Dekorasyon, 2015 yılından bu yana dekorasyon ve mimarlık alanında başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Ofis tadilatı konusunda da müşterilerinin memnuniyetini kazanarak onlardan tam puan almayı başarmıştır. İşinizle uyumlu, verim alabileceğiniz bir ofis için bu firma ile mutlaka görüşmelisiniz. Firma, ilk olarak sizin isteklerinizi ve hayalinizdeki ofisi dinler. Ardından hızlı bir şekilde ön çalışma yapılır. Böylelikle müşteriye maliyet konusunda bilgi verilir. Daha sonra üç boyutlu çizimlerle de çalışmalar desteklenir. Müşterinin de onayı alındıktan sonra hızlı bir şekilde tadilat başlar. Çalışmanın başından sonuna kadar müşterinin istekleri ve beklentileri dikkate alınır. Süreç, hızlı bir şekilde işler. Yapılabilecek en kısa sürede ofisin tadilatı tamamlanır. Projenin başından sonuna kadar müşteri ile iletişim halinde olunarak çalışmalar devam ettirilir. Böylelikle her şey müşterinin isteği ve konforu göz önünde bulundurularak hazırlanır. Siz de ofis konusunda kararsızsanız ve yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, hemen Altaya Mimarlık & Dekorasyon ile iletişime geçin. İnternet sitesinden iletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

mutfak tadilatı

Ücretsiz Keşif ve Ölçümleme

Adresinizde ücretsiz keşif yapıldıktan sonra teklif sunulur. Eğer anlaşma sağlanırsa, tadilat öncesinde aşağıdaki adımlar uygulanacaktır.

- Ücretsiz Keşif

- Konsept Seçimi

- Proje ve Ölçülendirme

- Renk Boya Seçimi

- Siparişler Oluşturulur

- Tadilata Başlanacak Gün Planlanır

Hiçbir projeniz Altaya Mimarlık için çok büyük veya küçük değil.

Ön görüşme ayarlamak için hemen arayın