Ev Tadilatı ve Dekorasyon

Evinizin tadilatı yaptırırken A’dan Z’ye tüm işlemlerinin tamamlanarak evin eksiksiz bir şekilde alıcıya teslim edilmesine anahtar teslim tadilatı denir. Alıcı, tüm işlemlerin yapılmasını ve ek masraf yapmamayı tercih ediyorsa bu yöntemi kullanır. Evinizin salonundan mutfağına, banyosundan balkonuna, bahçesinden çatısına kadar A’dan Z’ye yenilemek istediğiniz her ne varsa seramik, fayans, boya, tesisat, genişletme, tezgah, dolap, panjur, pencere vs. tüm işlerinizi anahtar teslim yapıyoruz. Dairenizin komple tadilat işini en kaliteli malzemeleri kullanarak, sözleşme kapsamında güvenle yapmaktayız. 3 Kuşak toplamda 50 yılı aşkın tecrübemiz ile bütçenize uygun tadilat ve dekorasyon çözümleri sunuyoruz. Deneyimli ustalarımız ve köklü şirketimiz ile %100 memnuniyet için hayal ettiğiniz dekorasyonu özenle tasarlıyoruz.

ev tadilatı

Ev Tadilat Aşamaları

Ev tadilatı zaman (ve para) alır ve dikkat edilmesi gereken birkaç adım vardır. Ev tadilatınızın sorunsuz ilerlemesini sağlamak için, proje için ayrıntılı bir zaman çizelgesi ve maksimum bütçe oluşturun. Projeyi sizin yerinize planlamak, tasarlamak ve bütçelendirmek için Altaya Mimarlık gibi bir firmayla çalışmak en güvenli seçenektir. Adımlar aşağıdaki gibidir.

1- Planlama , Dizayn

2- Yıkım

3- Tekrar yapım , çerçeveleme ( Duvarların yerlerinin değişmesi )

4- Mekanik, elektrik, havalandırma, klima tesisatı

5- Duvar kaplama

6- Zemin kaplama

7- Dolaplar

8- Ev aletlerinin yerleşimi

9- Son dokunuşlar, aksesuarlar ve mobilyalar

Performans Analizi

2023 Ev Tadilat Maliyeti

güncel ev tadilat fiyatlarına ve İstanbul merkezli bir tadilat firması olan Firmamız'ın sunduğu keşif talebi ile İstanbul'un tüm bölgelerindeki tadilat dekorasyon hizmetlerine odaklanacağız. 2023 yılı itibariyle, 3+1 evin komple tadilatı malzeme ve yapılan işe göre değişmekle birlikte 150.000 TL ila 200.000 TL arasında olacaktır. Artan ekonomik sorunlar nedeniyle fiyatlar sık sık değişiklik gösterdiğinden, doğru fiyat teklifi almak için Firmamız'ın sunduğu keşif talebinden yararlanabilirsiniz.

Hiçbir projeniz Altaya Mimarlık için çok büyük veya küçük değil.

Ön görüşme ayarlamak için hemen arayın