Banyo Tadilatı ve Banyo Yenileme

Anahtar teslim banyo yenileme hizmeti, banyo tuvalet tadilatı yaptırmak isteyenler için ideal bir çözümdür. Bu hizmet sayesinde, banyonun A'dan Z'ye tüm işlemleri tamamlanarak eksiksiz bir şekilde alıcıya teslim edilir. Bu nedenle, tüm işlemlerin yapılmasını ve ek masraf yapmamayı tercih eden alıcılar, anahtar teslim banyo yenileme yöntemini kullanabilirler. Siz de artık eskiyen duvar boyalarından, modası geçmiş fayanslardan ve diğer sorunlardan sıkıldıysanız, Altaya Mimarlık'ın banyo yenileme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Eskiyen duşa kabinler, paslı küvetler, çürümüş derz araları, sararmış banyo fayansları, kullanışsız banyo dolapları ve lavaboları hayatınızdan çıkarmak için, Altaya Mimarlık uzmanları size özel çözümler sunmaktadır. Yenilenen banyonuz, modern bir görünüme kavuşarak size keyifli bir banyo deneyimi sunacaktır.

Mutfak Tadilatı için buraya bakın →

banyo tadilatı

2023 Banyo Tadilat Fiyatları

Banyo tadilat fiyatlarını belirleyen birçok faktör vardır. Ucuzdan pahalıya banyo tuvalet tadilatı hesaplamak için mekanın büyüklüğü, kullanılacak malzemelerin kalitesi ve banyonun tamamının veya bir kısmının tadilat görmesi gibi seçenekler maliyeti etkileyebilir.Banyo tadilatınızı uygun koşullarda gerçekleştirmek istiyorsanız, size ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. Bununla birlikte, banyo dekorasyon fiyatlarını öğrenmek için banyonun metrekare alanı ve yapılacak değişiklikler hakkında bilgi verebilirsiniz. Hemen arayın ve beklemeden işe koyulun. Hem küçük hem de büyük banyolar için en uygun fiyat garantisi ve kolay ödeme seçenekleri sunuyoruz.

banyo tadilatı

Ücretsiz Keşif ve Ölçümleme

Adresinizde ücretsiz keşif yapıldıktan sonra teklif sunulur. Eğer anlaşma sağlanırsa, tadilat öncesinde aşağıdaki adımlar uygulanacaktır.

- Ücretsiz Keşif

- Konsept Seçimi

- Proje ve Ölçülendirme

- Renk Boya Seçimi

- Banyo Duşa Kabin Seçimi

- Banyo Küvet Seçimi

- Banyo Dolabı Seçimi

- Fayans ve Seramik Seçimi

- Banyo Asma Tavan

banyo tadilatı

Banyo Tadilat Aşamaları Nelerdir?

Banyo ve tuvalet yenileme işleri genellikle yıkım ve hafriyatla başlar, ancak bazı durumlarda kırma işlemi olmadan çözümler bulunabilir. Banyo yenileme ve değiştirme süreci genellikle aşağıdaki aşamalardan oluşur.

- Fayans ve diğer kaplama malzemelerinin kırılması

- Tesisat sisteminin değişmesi ya da yenilenmesi

- Tadilat planına uygun şap dökme işlemleri

- Yeni kaplama malzemelerinin montajı (Zemin-Duvar-Tavan)

- Boya ve badana işleri genel temizlik

- Sıhhi Tesisat

- Elektrik Tesisatı

banyo tadilatı

Banyo Tadilatı Kaç Gün Sürer ?

Küçük banyo tadilatı yaptırırken işlerin süresi daha kısa sürede sonuçlanabilir. Ancak büyük ve komple değişim gerektiren tadilat işlemlerinde ise sürecin uzaması kaçınılmazdır. Banyo tadilatı ne kadar sürer sorusunu, Altaya Mimarlık teknik ekibine sorarak hangi tadilat işleminin kısa sürede sonuçlanabileceğini öğrenebilirsiniz. Böylelikle kendi planınızı da bu sürece göre ayarlayabilirsiniz.

banyo tadilatı

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Tadilatınız asla yarım kalmaz! Tadilatınızın eksik kalması veya yapılmaması gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Sözleşmeli ve planlı çalışıyoruz. Bu sayede iki taraf güvence altındadır. %100 müşteri memnuniyeti sağlamaya özen gösteriyoruz ve memnuniyetiniz için en iyi seçenekleri sunuyoruz. TSE onaylı malzemeler kullanıyoruz kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Ayrıca zamanından önce iş teslim etmeye önem veriyoruz. Banyonuzun her alanını titizlikle değerlendiriyoruz ve ölü alanları kullanışlı hale getiriyoruz. Disiplinli ve güler yüzlü personellerimiz ile uzun yıllar kullanabileceğiniz banyolar tasarlıyoruz. Küçük ve büyük tüm daireler için bütçenize uygun en uygun fiyat garantisi ve kolay ödeme seçenekleri mevcuttur.

Hiçbir projeniz Altaya Mimarlık için çok büyük veya küçük değil.

Ön görüşme ayarlamak için hemen arayın